Порошенко закликав МВФ розширити фінансування, бо Україна реалізовує реформи

Дата публікації
Порошенко закликав МВФ розширити фінансування, бо Україна реалізовує реформи

Україна успішно виконує програму stand-by / president.gov.ua

Україна потребує механізму розширеного кредитування, щоб встановити більш тривалий термін співпраці з МФВ.

Президент Петро Порошенко на зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард закликав розширити фінансування України та перейти до програми Extended Fund Facility (EFF).

Глава держави під час зустрічі, яка відбулась в рамках Давоського форуму, звернув увагу, що Україна успішно виконує програму stand-by, а також реалізує реформи, які необхідні для забезпечення фінансової стабільності та відновлення економічного зростання.

Крістін Лагард повідомила журналістам після зустрічі, що найближчим часом запит України буде передано на розгляд Ради директорів Фонду. Вона відзначила, що програма EFF буде розглянута на заміну діючої програми stand-by.

"Українська влада демонструє відданість намірам здійснити довготермінові структурні реформи", - сказала директор-розпорядник МВФ. Вона відзначила, що фіскальні заходи, які вже запровадженні, націлені на відновлення зростання економіки.

Міністр фінансів Наталія Яресько, яка також була присутня на зустрічі, зазначила, що Україна потребує механізму розширеного кредитування, щоб встановити більш тривалий термін співпраці з МВФ. За її словами, також будуть проведені консультації з утримувачами суверенних боргових зобов'язань з метою поліпшення середньострокової боргової стійкості.

"Механізм розширеного кредитування дозволить нам отримати доступ до додаткових ресурсів, які, в свою чергу дозволять нам повернутися до економічного зростання, відновити адекватні резерви іноземної валюти і забезпечити економічну та фінансову стабільність у майбутньому", - наголосила міністр.

Нагадаємо, що Порошенко в Давосі закликав світ повірити в Україну

Наступна публікація