Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко закликав Парубія утворити робочу групу щодо законопроекту про  антикорупційний суд

Порошенко також зазначив, що "для успішного та швидкого ухвалення законопроекту він має бути підготовлений із залученням представників усіх або принаймні якнайбільшої кількості парламентських фракцій та депутатських груп".

Президент України Петро Порошенко надіслав листа голові ВР Андрію Парубію із пропозицією вжити заходів для відкликання законопроекту №6011 "Про антикорупційні суди", а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.

Про це повідомляється на сайті президента України.

«Створення Вищого антикорупційного суду має стати вагомим елементом системи протидії корупції і зволікання з його створенням вважаю недопустимим», - сказав Порошенко.

Він нагадав, що відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" передбачене створення Вищого антикорупційного суду – як спеціалізованого суду для розгляду кримінальних справ, пов’язаних із корупцією.

"Саме ефективної боротьби з корупцією, в першу чергу, вимагає від усіх гілок влади українське суспільство, рівно як і інвестори, які готові рухати вперед українську економіку, створювати нові робочі місця і підвищувати добробут українців. Наше спільне завдання – належним чином реагувати на вимоги людей, а ще краще – випереджати їхні справедливі та обґрунтовані очікування", - підкреслив президент.

За словами Порошенка, подання та реєстрація нового законопроекту є неможливою через законопроект № 6011, який все ще залишається включеним до порядку денного сесії Верховної Ради України, попри рекомендації Венеціанської Комісії його відкликати.

ВідеоНАБУ почало розслідування закупівлі бронемашин у заводу Порошенка та нардепа Кононенко

"У зв’язку з цим пропоную вжити передбачені Регламентом Верховної Ради України заходи для відкликання вказаного  законопроекту, а також якнайшвидше дати доручення голові профільного комітету Верховної Ради України щодо утворення робочої групи для напрацювання законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії", - йдеться у листі президента.

Порошенко також зазначив, що "для успішного та швидкого ухвалення законопроекту він має бути підготовлений із залученням представників усіх або принаймні якнайбільшої кількості парламентських фракцій та депутатських груп".

Нагадаємо, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що в разі нестворення парламентської робочої групи з напрацювання принципів законопроекту про  Антикорупційний суд протягом двох тижнів, глава держави представить свій варіант документу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції