Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко закликав Раду негайно розглянути законопроект про Антикорупційний суд

До того ж президент звернувся до народних депутатів щодо скасування е-декларацій громадським активістам.

Президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду негайно та у відповідності з усіма регламентними процедурами розпочати розгляд законопроекту "Про Антикорупційний суд".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Впевнений, що Верховна Рада протягом нової сесії продемонструє свій реформаторський потенціал так само, як вона робила це восени. Попереду – місяці відповідальних рішень. Але що просив би народних депутатів зробити негайно, так це у строгій відповідності з усіма регламентними процедурами розпочати розгляд внесеного мною законопроекту "Про Антикорупційний суд", - зазначив президент.

Окрім цього, Порошенко наголосив, що розраховує на підтримку парламентом його ініціативи щодо скасування електронного декларування для громадських активістів.

ПП: Впевнений, що Верховна Рада протягом нової сесії продемонструє свій реформаторський потенціал так само, як вона роби...

Опубликовано Петро Порошенко 6 февраля 2018 г.

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року президент Петро Порошенко вніс до парламенту проект закону про Вищий антикорупційний судУ МВФ заявили, що пункти цього документа суперечать зобов'язанням, які Україна взяла на себе перед міжнародними партнерами. У відповідь на що Порошенко зазначив, що проект закону про Вищий антикорупційний суд розроблено відповідно до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії. Також у Світовому банку важають, що ухвалення закону про Антикорупційний суд у редакції, запропонованій Порошенком, є неприпустимим

Залиште свій коментар

Вибір редакції