Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко закликав не визнавати російські вибори в окупованому Криму

Президент України зустрівся з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу.

Президент України Петро Порошенко закликав світ не визнавати вибори до російської Держдуми в окупованому Криму.

Про це він заявив на зустрічі з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу, яка відбулася у понеділок, 12 вересня.

Порошенко наголосив на важливості збереження політики невизнання незаконної анексії Криму. Президент зазначив, що на окупованому півострові катастрофічно погіршується ситуація з правами людини, включно з каральною медициною радянського зразка.

Глава української держави також зазначив, що Україна залишається рішучим прихильником політико-дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі. На думку Порошенка, зараз головні зусилля мають бути спрямовані на забезпечення Росією безпекової частини Мінських домовленостей.

"Санкційний тиск на Москву демонструє свою ефективність і має зберігатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - заявив президент.

18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. 

Відео Окупаційна влада Криму погрожує тамтешнім жителям за бойкот виборів до Держдуми

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції