Порошенко закликав ЄС позбутися оманливих чар Кремля

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко закликав ЄС позбутися оманливих чар Кремля

Фото: Reuters

Глава держави виступає проти будівництва "Північного потоку-2".

Президент України закликав країни ЄС твердо відстоювати власну енергетичну безпеку.

Петро Порошенко назвав "Північний потік-2" "троянським конем" Кремля проти європейської енергетичної і геополітичної безпеки.

"Відмова від реалізації проекту в рамках Третього енергетичного пакету ЄС та свідоме невиконання "Газпромом" рішень Стокгольмського арбітражу по справах з Україною – це чіткі і недвозначні сигнали щодо справжніх мотивів газопроводу і його потенційних катастрофічних наслідків для Європейського Союзу", - написав він у своєму Facebook.

Глава держави закликав європейських колег "якнайшвидше позбутися оманливих та згубних кремлівських чар".

Нагадаємо, Вашингтон планує розширити раніше введений проти Росії пакет санкцій. Причина - так звана справа отруєння Скрипалів. Обмеження можуть стосуватися роботи енергетичних компанії Росії, що безпосередньо вплине на будівництво "Північного потоку-2". Крім того, американські законодавці розробили законопроект, за яким санкції можуть ще більше вдарити по російських енергетичних компаніях, що призведе до масштабних проблем в російській економіці.

Глава уряду РФ Дмитро Медведєв назвав можливе розширення "економічною війною". "Наша країна в останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати Росію з числа потужних конкурентів на міжнародному полі", - вважає він.

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація