Порошенко закликав зібратися на Софіївському майдані і помолитися за автокефалію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Нас об'єднує Бог та Україна!", - наголосив президент.

Президент України Петро Порошенко закликає вийти у неділю, 14 жовтня, на Софійську площу з молитвою за автокефалію.

Про це очільник держави написав у Facebook.

До мене звернулася група шанованих громадських лідерів, серед яких Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький....

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

"До мене звернулася група шанованих громадських лідерів, серед яких Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький. Вони пропонують українській громаді спільно помолитися 14 жовтня за Україну, її військо і єдину церкву, яку творимо разом. Закликаю всіх небайдужих: давайте всією громадою станемо до подячної молитви за автокефалію для нашої Церкви", - зауважив Порошенко.

Він запропонував українцям зібратися на історичному Софійському майдані у Києві 14 жовтня о 9.30 ранку.

"Нас об'єднує Бог та Україна!", - резюмував президент.

Відео Учасники синоду вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії УПЦ

Синод тривав три дні. Його учасники вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії українській церкві. Для цього Вселенський патріархат скасував анексію в 17 столітті Київської митрополії Московським патріархатом. Нечинною визнали анафему, накладену російською церквою на - як там вважають - "розкольників": очільників церкви Київського патріархату Філарета і автокефальної церкви Макарія. 

Учасники синоду вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії УПЦ

Як повідомлялося, у четвер, 11 жовтня, синод Вселенського патріархату схвалив історичне рішення, котре відкриває шлях українським православним до об’єднання та отримання автокефалії. Ієрархам, священству та вірним УПЦ-КП і УАПЦ оголошено про їхню канонічність і повернуто їх до спілкування з православним світом. Свій коментар уже надав предстоятель УПЦ-КП Філарет, якого синод визнав вільним від оголошеної Москвою анафеми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції