Порошенко замість допиту у ДБР у справі про захоплення моряків поїхав за кордон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

П’ятий президент України вкотре проігнорував слідчі дії у бюро.

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань, куди його викликали як свідка у справі про можливі правопорушення під час переходу кораблів у Керченській протоці 2018 року.

Про це заявила прессекретарка ДБР Анжеліка Іванова, пише "Інтерфакс-Україна".

"Порошенко не прийшов на допит у п'ятницю. Його викликали для проведення слідчих дій у кримінальному провадженні, яке стосується можливого вчинення кримінального правопорушення посадовими особами під час переходу кораблів ВМС через Керченську протоку в листопаді 2018 року", - розповіла вона.

Також Іванова запевнила, що Порошенку завчасно повідомили про дату і час допиту.

Своєю чергою, за даними агентства, адвокат Порошенка Ігор Головань передав до ДБР документ із поясненням, що Порошенко не зможе прибути на допит 27 вересня, оскільки перебуває за кордоном.

Нагадаємо, 13 вересня Державне бюро розслідувань почало допитувати 24 українських моряків у справі про їхнє захоплення Росією біля Керченської протоки після повернення військових до України. Також п'ятий президент України Петро Порошенко тоді ж заявив, що під час допиту у ДБР йому задавали питання стосовно інциденту в Керченській протоці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції