Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко визнав помилку у призначенні Гладковського і розірвав з ним усі контакти

П'ятий президент закликає притягнути Гладковського до суду у разі доведення його провини.

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко не підтримує зв’язків зі своїм бізнес-партнером, колишнім заступником секретаря РНБО України Олегом Гладковським.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню УП.

Порошенко визнав призначення Олега Гладковського до РНБО своєю кадровою помилкою: "Звичайно, якщо я його звільнив, то звільненням я її і виправляв... Але позиція така, що у нас дії мають бути ефективними. Людина, в незалежності від того, чи вона близька, чи не близька до президента, якщо він скоїв помилку або злочин, то помилка – звільнення, злочин – в’язниця. В цьому полягає принцип. А ви кажете "ви помилялися"? Так, бачите. Але в мене була низка дуже вдалих призначень, які також не подобаються суспільству".

За його словами, востаннє він бачився з Гладковським на засіданні Ради нацбезпеки та оборони, коли той був звільнений. Також Порошенко нібито не спілкувався і телефоном.

Експрезидент запевнив, що у нього наразі немає потреби у відновленні дружніх стосунків. "Він має пояснити суспільству, що там трапилось. Ще раз хочу наголосити, якщо у вас є претензії, передайте їх в суд і притягніть до відповідальності. Я вважаю, що це неприпустимо, коли вісім місяців йдуть одні розмови без будь-яких справ у суді. Це означає тільки одне – або чогось не було, або це було використано, як технологія. Все", - повідомив він.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції