Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко "запустив" рішення РНБО про збільшення видатків на армію

Відповідний указ матиме наслідки для Кабміну та парламенту.

Президент України Петро Порошенко офіційно схвалив рішення РНБО про невідкладне фінансування національної безпеки та оборони. Указом глави держави воно запроваджено в дію, повідомляє президентська прес-служба.

Цим рішенням Радбезу урядові доручено збільшити видатки на потреби національної безпеки і оборони України у 2016 році. Це означає, що Кабмін муситиме протягом тижня внести на розгляд Верховної Ради проект змін до державного бюджету на поточний рік. У документі має бути передбачено зростання видатків: для Міноборони – на 3,8 млрд грн., розвідки – на 175 млн грн., поліції – на 2 млрд грн., прикордонників – на 782 млн грн., СБУ – на 128 млн грн., держохорону – на 51 млн грн., спецтранспорт – на 5,4 млн гривень.

"У 2016 році також має бути забезпечено фінансування із загального фонду державного бюджету виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, у тому числі підготовки виробництва ракетного озброєння, шляхом перерозподілу видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень Державному космічному агентству України в обсязі 300 млн гривень, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України в обсязі 263 млн гривень", - інформують на Банковій.

Як уже повідомлялося, напередодні Рада національної безпеки та оборони дозволила виділити додаткові майже 7 млрд гривень на потреби силовиків уже в цьому році. "Особливу увагу було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських", - наголосили в РНБО.

Відео На військовий бюджет 2017 року виділили рекордну суму грошей

Залиште свій коментар

Вибір редакції