Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зареєстрував у Раді законопроект змін до Конституції щодо інтеграції до ЄС та НАТО

Пропонуються зміни до трьох статей основного закону.

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект змін до Конституції, якими закріплювалися б плани країни щодо вступу до ЄС та НАТО.

Про це заявила представник президента України у парламенті Ірина Луценко під час засідання ради керівників фракцій, депутатських груп і комітетів.

"Сьогодні президентом України зареєстровані зміни до Конституції України щодо закріплення європейського, євроатлантичного напряму розвитку України", - заявила вона.

Луценко додала, що йдеться про зміни до статей 85, 102 та 116. Вони передбачають відповідальність Верховної Ради, Кабінету міністрів та президента України за закріплення європейського та євроатлантичного напрямів розвитку України. 

"Пропонується також виключити положення, яке передбачає використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів. Мається на увазі перебування Чорноморського флоту Росії на території Кримського півострова, який є українським", - додала Луценко.

Нагадаємо, Поршенко вже неодноразово заявляв, що збирається запропонувати зміни до Конституції України, аби закріпити євроінтеграційні рухи України.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції