Порошенко зателефонував Зеленському та запропонував свою допомогу

Він також привітав його з перемогою.

Президент України Петро Порошенко зателефонував шоумену Володимиру Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу у разі потреби.

Про це Зеленський розповів на прес-конференції 21 квітня у своєму штабі.

"Щойно привітав і я дуже вдячний президентові України Петру Порошенку, щойно він мене привітав з перемогою і я йому дуже вдячний і сказав, що я можу розраховувати на його допомогу у будь-який час. Він визнав перемогу мою і моєї команди", - заявив він.

Водночас, на запитання журналістів, чи скористається він цією допомогою, Зеленський відповів, що у разі потреби цілком може звернутися до Порошенка. Що стосується можливого призначення на якусь посаду, то Зеленський наголосив, що, якщо народ захоче такого призначення, то він може подумати над цим питанням.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Відео Підготовка до прес-конфереції Зеленського та заяви Порошенка – ситуація в штабах кандидатів

У штабі Зеленського емоційно відреагували на дані екзит-полів, а тепер очікують на другий виступ кандидата, під час якого він відповість на питання журналістів. Петро Порошенко виступив після оголошення результатів екзит-полів, пообіцяв підставити плече Зеленському, але працювати в опозиції.

Підготовка до прес-конфереції Зеленського та заяви Порошенка – ситуація в штабах кандидатів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів