Порошенко затвердив нову концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України

Порошенко затвердив нову концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України

Фото: Сайт президента України

Також президент затвердив стратегію кібербезпеки України.

Президент України Петро Порошенко затвердив нову концепцію розвитку сектору безпеки і оборони.

Як повідомляє прес-служба Порошенка, президент підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО від 4 березня "Про Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України".

"Основною метою реформування та розвитку сектору безпеки і оборони визначено формування та підтримання спроможностей, що дасть змогу гарантовано забезпечити адекватне і гнучке реагування на весь спектр загроз національній безпеці України, раціонально використовуючи наявні у держави можливості і ресурси", - повідомляє прес-служба глави держави.

Крім того, згідно з документом, найбільш актуальними у середньостроковій перспективі залишатимуться, зокрема, загроза агресивних дій Росії для виснаження української економіки і підриву суспільно-політичної стабільності з метою знищення України і захоплення її території, застосування воєнної сили, а також технологій гібридної війни; тимчасова окупація РФ території Криму та подальші дії щодо дестабілізації обстановки у Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні.

"У тримісячний строк уряд, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, Управління держохорони мають розробити концептуальні та програмні документи розвитку складових сектору безпеки і оборони, а у двомісячний строк Міністерство оборони повинне доопрацювати Стратегічний оборонний бюлетень України та внести його на розгляд РНБО", - йдеться у повідомленні прес-служби Порошенка.

Крім того, президент затвердив стратегію кібербезпеки України.

Основу національної системи кібербезпеки становитимуть Міноборони, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації, СБУ, Національна поліція, Національний банк, розвідувальні органи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація