Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко затвердив рішення РНБО щодо нацбезпеки України

Президент увів у дію рішення Раднацбезу.

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо схвалення законопроекту про національну безпеку України.

Відповідний указ, який набуває чинності з дня його опублікування, було оприлюднено на сайті глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 січня 2018 року "Про проект закону України "Про національну безпеку України", - йдеться в документі.

Як зазначається, 17 січня РНБО схвалила законопроект "Про національну безпеку України", який повинен стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, закон "Про національну безпеку України" повинен узагальнити і привести до єдиного знаменника всі вже здійснені і заплановані реформи сектора безпеки і оборони країни, об'єднати не тільки базові основи національної безпеки, а й питання демократичного цивільного контролю та основи планування в цих сферах.

Нагадаємо, раніше Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки. Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення впродовж 2018 року має стати забезпечення ЗСУ сучасною ракетною і бронетанковою технікою, засобами радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони, безпілотними авіаційними комплексами, антиснайперскими системами тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції