Порошенко підколов Тимошенко та заявив про насування "тайфуну оскаженілого популізму"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також згадав про те, що підняття ціни на газ було ухвалене ще у 2008 році.

Президент України Петро Порошенко заявив, що на Україну перед виборами насувається справжній "тайфун оскаженілого популізму".

Про це він заявив 31 жовтня під час зустрічі із представниками бізнесу.

"На нас насувається тайфун оскаженілого популізму. А якщо ми з вами спільним зусиллями не зупинимо наступ популістів і допустимо популістів до влади, всі випробування, які люди пережили протягом останніх років, виявляться марними", - розповів Порошенко.

Поточний стан економіки вже дозволив би країні обійтися і без запозичень, якби не пікові розрахунки по старих кредитах. 54 млрд доларів – загальна боргова спадщина, яку нагуляли сьогоднішні «правдоборці» у 2007-2013 роках, коли були владою. Зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпортного газу Україна взяла у 2008. Відповідний меморандум з МВФ був підписаний 31 жовтня. Дивно, що опозиція не святкує. Фонд тоді очолював Домінік Стросс-Кан, а хто на той час був прем’єр-міністром - «шерше ля фам». На нас насувається тайфун оскаженілого популізму. А якщо ми з вами спільними зусиллями не зупинимо наступ популістів і допустимо популістів до влади, всі випробування, які люди пережили протягом останніх років, виявляться марними.

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 31 жовтня 2018 р.

Він також зазначив, що політики перед виборами не зробили жодних висновків і знову вступили в змагання із нереальних обіцянок.

Що стосується ціни на газ, то Порошенко нагадав, що угода про зрівняння цін з імпортним газом була ухвалена з МВФ ще у 2008 році.

"Зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпортного газу Україна взяла у 2008. Відповідний меморандум з МВФ був підписаний 31 жовтня. Дивно, що опозиція не святкує. Фонд тоді очолював Домінік Стросс-Канн, а хто на той час був прем’єр-міністром, - "шерше ля фам", - заявив президент.

Раніше президент Петро Порошенко закликав не вірити "популістам", які обіцяють зниження ціни на газ. За його словами, зробити це можна лише, якщо повертатись до газової залежності від Росії, а найбільше "нахапалися кредитів" саме ті політичні сили, які сьогодні найголосніше "захищають простий люд".

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Залиште свій коментар

Вибір редакції