Порошенко заявив про перспективу вступу України до ЄС і НАТО

Порошенко заявив про перспективу вступу України до ЄС і НАТО

Порошенко виступив перед депутатами БПП

Таку мету переслідують перетворення, котрі відбуваються у країні.

Президент Петро Порошенко побажав депутатам від своєї політичної сили "Солідарність" ніколи не стати клієнтами антикорупційної прокуратури. Таку заяву він зробив під час зустрічі за нардепами в Києві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Також глава держави розповів про цілі влади на наступний рік. У пріоритеті він назвав боротьбу з корупцію та встановлення справжнього миру на Донбасі.

При цьому Порошенко заявив, що ніхто не ставитиме під сумнів ключові цінності – європейський і євроатлантичний вибір України.

"Прямо можете казати: у перспективі – вступ до Європейського Союзу і вступ до НАТО", - наголосив президент.

Про перепони на шляху до реалізації цілей говорив голова пропрезидентської фракції у Верховній Раді Юрій Луценко. Політик вжив при цьому яскраві образи. Втім, не уточнив, кого саме вони стосуються. І не назвав жодного прізвища.

"Я дозволю собі приклад. Порошенко прийняв смертельно хвору країну. І, як лікар, має провести операцію. Одна біда – знеболююче вкрав Янукович. Бо фінансів, які можуть послабити страждання бідних людей, у хворій країні нема. Ні, з хворим можна домовитися і пояснити, що йому потрібна операція. Але коли поруч стоять люди в білому і кажуть – ні, не треба, візьми, з'їж мою цукерку і газ буде наполовину дешевший. А поруч стоять іще люди в темному і кажуть – посмокчи мого півника-смоктунця і агресія пропаде сама по собі, Донбас за день буде нашим", - сказав Луценко.

Раніше Луценко заявив, що не бачить альтернативи Яценюку та коаліції"Хочу запевнити, що "Блок Петра Порошенка" був і залишається партнером "Народного фронту ", "Самопомочі" та " Батьківщини" як складових парламентської коаліції  "За європейську Україну" . Хочу ще раз заявити, що ніяких інших форматів для роботи і будівництва європейської України не існує", - наголосив лідер БПП.

Разом із тим президент анонсував перезавантаження Кабміну"Перезавантаження уряду буде, бо не всі міністри сьогодні виправдовують та відповідають тим критеріям, які чекає від них українське суспільство", - заявив Порошенко.

Порошенко сподівається привезти з Брюсселя безвізовий режим для України

Порошенко сподівається привезти з Брюсселя безвізовий режим для України

Повʼязані теми:

Наступна публікація