Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко заявив, що хоче якомога швидшої інавгурації Зеленського

На думку президента, вирішення цього питання знаходиться у Верховній Раді.

Вирішити питання щодо дати вступу на посаду нового президента України Володимира Зеленського можуть лише депутати Верховної Ради. Про це заявив президент Петро Порошенко, термін повноважень якого добігає свого кінця.

"Сьогодні м'яч знаходиться на полі парламенту", - заявив він. "Я зацікавлений у тому, щоб парламент якомога швидше визначився з датою інавгурації, і з мого боку буде тільки підтримка якомога швидшого вступу пана Зеленського на посаду", - додав Порошенко.

ВідеоДепутати узгоджують пропозицію щодо дати інавгурації новообраного президента

Коли відбудеться інавгурація президента Зеленського - цього тижня має вирішити Верховна Рада України. Сьогодні голови фракцій парламенту зібрались на погоджувальну раду. Хто готовий підтримати ініціативу новообраного глави держави і призначити інавгурацію на 19 травня – у сюжеті.  

Депутати узгоджують пропозицію щодо дати інавгурації новообраного президента

Він також зауважив, що можливий розпуск Ради і проведення дострокових парламентських виборів можливі, але процес має відбуватися без порушення законів. "З одного боку – політик має бути завжди готовий до виборів. Я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія – це є процедура. І все має бути з дотриманням конституційної і законодавчої процедури", - наголосив глава держави.

На думку Порошенка, ВР має знайти рішення, яке б влаштувало всі зацікавлені сторони. "Сьогодні потрібно, щоб парламент в рамках Конституції і законодавства знайшов те рішення, яке б і влаштувало український народ, і влаштувало обраного президента, і забезпечило захист демократії і конституційного процесу", - заявив він. 

У понеділок, 13 травня, під час засідання погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів Верховної Ради два позафракційні депутати Віталій Купрій та Надія Савченко влаштували скандал через дату інавгурації нового президента.

Голосування Зеленський Порошенко, інфографіка
ТСН.ua
Результати другого туру по областях, Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції