Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко заявив, що не проти стати новим прем’єром

Він заявив, що несе повну відповідальність і за дії партії

Екс-президент України Петро Порошенко очолив передвиборчий список своєї партії "Європейська солідарність" і, в разі перемоги на дострокових парламентських виборах, готовий стати прем’єр-міністром.

Про це він заявив у коментарі Громадському.

На уточнююче питання чи розглядає Порошенко можливість стати прем’єром, п’ятий президент відповів ствердно.

"Якщо ми переможемо на виборах, то - так", - запевнив він.

Водночас, Порошенко утримався від відповіді на запитання "чи буде він особисто народним депутатом чи після виборів складе мандат".

"Я твердо переконаний, що як лідер партії несу повну відповідальність і за дії партії і за дії фракції", - зазначив він.

У неділю, 9 червня, відбувся з’їзд партії "Європейська солідарність" колишнього президента Петра Порошенка. 

За його словами, партія  йде на дострокові вибори, щоб ніхто не розвернув Україну в бік Росії і не зупинив на півдорозі від Європейського Союзу і НАТО. "Наша команда йде на вибори, щоб захищати фундамент нашої держави. Це наше перше завдання. Ми йдемо, щоб не допустити реваншу російських сил. Зараз вони кучкуються по різних колонах, але, як би себе не називали різні уламки партії Януковича, суть їх одна і назва цієї суті – п'ята колона Росії. Вони ворожі до всього, чого досягла Україна за минулі п'ять років, до всього, що віддаляє нас від Європи, а тягне назад до Російської імперії", - сказав Порошенко. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції