Порошенко заявив, що визнає будь-який результат виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

При цьому президент упевнений у своїй перемозі.

Президент України Петро Порошенко визнає будь-який результат майбутніх президентських виборів.

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає "Інтерфакс-Україна".

"Я готовий визнати перемогу українського народу, тому що чесні вибори – це перемога українського народу, хто б не переміг", - сказав Порошенко.

При цьому глава української держави заявив, що впевнений у своїй перемозі, але вважає головним, щоб вибори пройшли вільно.

"Я заявляю, що буде абсолютно жорстку і чітку вимогу до правоохоронних органів захистити вибори, зупинити екстремістів, не дати можливість пролитися крові. І хочу запевнити наших українських громадян, що я як президент буду докладати максимум зусиль для захисту конституційних прав і свобод громадян", - сказав Порошенко, кажучи про можливі спроби з боку Росії зірвати голосування.

Як відомо, вибори президента відбудуться 31 березня. Участь у них візьмуть 39 кандидатів, саме тому виборчий бюлетень буде найдовшим в історії України – 80 сантиметрів. Вже надрукували 90% бюлетенів, закінчать друк 24 березня.

Згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Відео Свіже опитування: Порошенко у другому турі програє всім основним опонентам

У першому турі чинний президент займає третю позицію. За нього збираються проголосувати 17,5% опитаних. Лідер цих перегонів незмінний - Володимир Зеленський - майже 25%. І Юлія Тимошенко на третьому місці з майже 19% симпатій.  

Свіже опитування: Порошенко у другому турі програє всім основним опонентам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції