Порошенко заявив, що йде до парламенту "перемагати і брати владу"

Дата публікації
Перегляди
3146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко заявив, що йде до парламенту "перемагати і брати владу"

Фото: Associated Press

П'ятий президент України не хоче бути в опозиції.

П'ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність" заявив, що має намір перемогти на парламентських виборах.

Про це він сказав на з'їзді політсили 31 травня.

За словами Порошенка, головною метою партії є продовжити рух до членства в ЄС і тому абревіатури політсили та Європейського союзу збігаються.

"І де б ми не були, у владі, чи в опозиції... До речі, я хочу розчарувати, ми не йдемо, щоб бути в опозиції, ми йдемо, щоб перемагати і брати владу. Будь-які інші розмови "дезертирство", – сказав екс-глава держави.

Він наголосив, що прагне, аби 2023 року Україна подала заявку на членство в Європейському союзі та підписала план дій щодо членства в НАТО.

Раніше лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко оголосив, що до складу партії будуть входити виключно нові і незаплямовані обличчя. "Оновлена партія з новою назвою, оновлена партія з оновленим керівництвом, оновлена партія з величезним представництвом громадськості, волонтерів і добровольців", – заявляв він.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Чинні норми в законі про державні закупівлі суперечать виборчому законодавству - ЦВК

Чинні норми в законі про державні закупівлі суперечать виборчому законодавству - ЦВК
Наступна публікація