Порошенко заявив, що його не інформували заздалегідь про вручення підозри Насірову

Дата публікації
Порошенко заявив, що його не інформували заздалегідь про вручення підозри Насірову

Сайт президента України

Президент наголосив, що створена антикорупційна інфраструктура діє незалежно.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Національне антикорупційне бюро не оповістило його про затримання та вручення підозри голові Держфіскальної служби Роману Насірову. Про це президент говорив на зустрічі з президентом Міжнародного комітету Червоного хреста Петером Мауером.

"Ви знаєте, що у нас минулого тижня був розпочатий процес - вручена підозра одному з високих керівників держави, голові Державної фіскальної служби. Я думаю, що це є дуже яскравим прикладом: перше – що в Україні створена ефективна антикорупційна інфраструктура, друге – яскравим доказом того, що ця антикорупційна інфраструктура абсолютно незалежна. На сьогоднішній день оголошення підозри одному із керівників точно робиться без інформування президента", - наголосив Порошенко.

Главу ДФС підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку. Його затримали в лікарні "Феофанія" в Києві. НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби.

НАБУ підрахувало, скільки коштів втратила держава через дії Насірова

НАБУ підрахувало, скільки коштів втратила держава через дії Насірова

Наступна публікація