Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко збирається подати до Ради власний законопроект про Вищий антикорупційний суд

Депутати досі не впоралися із завданням щодо створення цього органу.

Президент України Петро Порошенко попросив народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди" і "розчистити простір" для нового, який стосуватиметься створення Вищого антикорупційного суду.

Про це він повідомив у Facebook.

"Завтра вже місяць, як я звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду. Це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону. Його проект ще на стадії написання мав би бути узгоджений між різними політичними силами. Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо до початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую та внесу відповідний законопроект", - попередив Порошенко.

ПП: Завтра вже місяць, як я звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого ...

Posted by Петро Порошенко on Wednesday, December 6, 2017

"Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект "Про антикорупційні суди", як це рекомендувала Венеціанська комісія і розчистити простір для нового проекту", - йдеться в його повідомленні.

Нагадаємо, 6 листопада представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що в разі нестворення парламентської робочої групи з напрацювання принципів законопроекту про Антикорупційний суд протягом двох тижнів, глава держави представить свій варіант документа. Луценко зауважила, що це була вимога мітингувальників під стінами парламенту, і це було частиною судової реформи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції