Порошенко жорстко відреагував на зрив виборів у Маріуполі

Порошенко жорстко відреагував на зрив виборів у Маріуполі

Президент: Вважаю ситуацію в Маріуполі категорично неприйнятною / Фото: Reuters

Він закликав правоохоронців розібратися зі зривом.

Сьогодні, 25 жовтня, президент України Петро Порошенко заявив, що ситуація на місцевих виборах в Маріуполі Донецької області є неприпустимою, її мають  розслідувати правоохоронці.

"Я вважаю ситуацію у Маріуполі категорично неприйнятною. Я з самого початку наголошував на необхідності проведення виборів у Маріуполі і той факт, що, за моєю інформацією, там готувалися ті або інші фальсифікації, безумовно, ми допустити не можемо", - сказав президент .

Він заявив, що вже дав доручення правоохоронним органам ретельно розслідувати причини, за якими проведення виборів у Маріуполі ускладнене.

"Також, крім Маріуполя, вибори не почалися ще в одному райцентрі, і також це вимагає такої ж рішучої реакції", - додав він.

Також Порошенко просить Верховну Раду найближчим часом призначити нову дату виборів у Маріуполі до кінця поточного року.

"Я очікую політичну оцінку від політичних сил і звертаюся до Верховної Ради і до ЦВК негайно відреагувати на це. Верховній Раді на найближчому засіданні прийняти зміни в законодавство, які дозволять найближчим часом вибори в Маріуполі все-таки провести", - сказав він.

Нагадаємо, що учасники виборів пояснили причину зриву голосування в Маріуполі. Президент України зі своїм оточенням і представники "Опозиційного блоку" відповідальні за зрив виборів у Маріуполі Донецької області. З такою заявою виступили у партії "УКРОП".

"Незважаючи на неодноразові звернення патріотичної громадськості, ні Президент, ні силовий блок не вжили жодних заходів для припинення маніпуляцій під час виготовленні бюлетенів, а також фальсифікацій під час формування комісій", - йдеться в заяві партії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація