Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зібрав робочу групу з "деофшоризації"

Члени групи розроблятимуть закони у сфері бізнесу із офшорними компаніями.

Сьогодні, 18 квітня, президент Петро Порошенко провів робочу нараду щодо розробки законодавчих пропозицій у проведені деофшоризації.

Порошенко наголосив, що готовий рішуче змінювати законодавство у сфері бізнесу, пов'язаного з офшорними компаніями та створювати умов та мотивацій для легалізації бізнесу і справедливої плати податків.

Першим кроком президент називає приєднання України до міжнародної конвенції із забезпечення доступу України до рахунків нерезидентів. Забезпечити підписання і ратифікацію відповідної угоди мають Мінфін та фіскальна служба.

Наступним кроком Порошенко називає забезпечення надходження податків від українських резидентів до бюджету країни незалежно від їх реєстрації.

Також президент наголосив на необхідності судової реформи і нагадав про ініційовані ним конституційні зміни.

"Ті, хто ще розмірковує, голосувати чи ні, мають зрозуміти, що наразі вибір не між існуючим проектом і ще ненаписаним кращим, а між тим, що почати реально змінювати систему і між її консервацією внаслідок відсутності реформи як такої", - підкреслив Порошенко.

У неділю, 3 квітня, у світі спалахнув офшорний скандал, який отримав назву Панамагейт або #PanamaPapers. Об'єктами масштабного розслідування стали офшорні фірми багатьох світових політиків, у тому числі і Порошенко.

Відео Порошенко зібрав робочу групу з «деофшоризації»

Залиште свій коментар

Вибір редакції