Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко знов не приїхав на допит до військової прокуратури

Порошенко знов не приїхав на допит до військової прокуратури

Справа стосується розслідування "Іловайського котла".

Сьогодні, 19 листопада, нардеп Петро Порошенко не з’явився на допит до військової прокуратури. Це вже не перша неявка колишнього президента України – попередній допит був призначений на 15 листопада, передає кореспондент ТСН.

Як повідомляла військова прокуратура, справа стосується "Іловайського котла", а саме "розслідування у кримінальному провадженні за фактом планування, підготовки, розв’язання та ведення представниками влади Російської Федерації агресивної війни проти України з метою зміни меж її території та державного кордону, а також вчинення інших злочинів, що призвели до загибелі людей, тимчасової окупації частини території України та інших тяжких наслідків". Порошенка викликали до прокуратури як свідка.

Сьогодні вдень адвокати експрезидента анонсували проведення брифінгу.

Як повідомлялося раніше, Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезиденту України Петру Порошенку у справі про можливий неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року. В Генпрокуратурі пообіцяли вивчити цей документ. Сам Порошенко через цю інформацію перервав свою поїздку в Туреччину та повернувся в Україну. Його пресслужба назвала останні події виконанням російського замовлення.

Кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції