Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зустрівся з Кучмою та іншими представниками України в Тристоронній контактній групі

Під час зустрічі підбивали підсумки та будували плани.

Увечері середи, 10 січня, відбулася зустріч президента Петра Порошенка з представниками України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі та її робочих підгрупах.

"Були обговорені результати діяльності ТКГ у минулому році та визначені пріоритети і завдання на 2018 рік. Глава держави подякував представникам України у ТКГ за чітке відстоювання національних інтересів та професійну і самовіддану роботу заради відновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - коротко поінформувала прес-служба президента.

Про що саме говорили під час зустрічі, поки що залишається таємницею. Там, зокрема, мали обговорити питання щодо майбутніх переговорів щодо звільнення всіх заручників.

На фото, яке розміщене на сайті президента, видно, що серед присутніх, зокрема, були екс-президент України Леонід Кучма, екс-прем'єр-міністр Євген Марчук, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, радник президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень та екс-секретар РНБО Володимир Горбулін.

Раніше Геращенко розповіла, що вирішуватиме "Мінськ" цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції