Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зустрівся з Юнкером у Брюсселі: ключові теми переговорів

Серед низки питань сторони обговорили перспективи нового фінансового пакету для України.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером під час шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії з питань "Східного партнерства".

Про це повідомили у прес-службі глави української держави.

Як зазначається, лідери обговорили стан реалізації порядку денного реформ в Україні, імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та шляхи оптимізації фінансової допомоги з боку ЄС, а також шляхи реалізації ініціативи Порошенка щодо інтеграції України до спільного цифрового та енергетичного ринків ЄС.

Окремо сторони обговорили перспективи нового фінансового пакету та підготовку європейської інвестиційної конференції щодо допомоги Україні у 2018 році.

Нагадаємо, програмою візиту президента Петра Порошенка в Брюссель для участі у саміті “Східного партнерства” заплановано проведення близько 20 двосторонніх зустрічей з лідерами держав-членів ЄС та участь у шостому засіданні лідерів ЄНП, присвяченому саміту.

В ході візиту до Європи вже відбулась аудієнція у короля Бельгії Філіпа та зустріч із президентом Європейської Ради Дональдом Туском. "Звичайно, вони обговорювали питання посилення співпраці між Україною та ЄС, в тому числі у контексті рішень Саміту Україна - ЄС, який відбувся у липні цього року", - розповів заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції