Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підтримав запровадження воєнного стану після захоплення українських катерів

Порошенко підтримав запровадження воєнного стану після захоплення українських катерів

Росія вчинила акт агресії.

Президент України Петро Порошенко підтримав введення воєнного стану в Україні.

Про це він заявив на засіданні Ради національної безпеки України, яке сталося в ніч проти 26 листопада.

За словами Порошенка, РНБО звернеться до Верховної Ради, щоб вона на позачерговому рішенні розглянула проект рішення щодо запровадження воєнного стану. Президент додав, що відповідні консультації з головою парламенту Андрієм Парубієм вже проведені.

"Хочу окремо наголосити, що ми маємо неспростовні докази стосовно того, що ця агресія, напад на військові кораблі Військово-морських сил України були не випадковістю, а цілеспрямованими діями із застосування зброї проти українських моряків. Застосування зброї мало важкі наслідки: шестеро моряків поранені, у тому числі двоє - тяжко поранені", - сказав глава української держави.

Порошенко що дії Росії кваліфікуються як акт агресії, тому він не виключає з боку Москви інших операцій, у тому числі наземних, проти суверенітету і територіальної цілісності України. Тому президент вирішив підтримати пропозицію Воєнного кабінету винести на засідання РНБО рішення про запровадження воєнного стану і звернутися з ним до Верховної Ради.

Відео Порошенко підтримав запровадження воєнного стану

Через надзвичайні події на Азові Президент терміново скликав військовий кабінет. Опівночі мало початися засідання РНБО, на якому, за словами секретаря РНБО Турчинова, мали розглянути оголошення воєнного стану  у зв'язку з агресією Росії в районі Керченської протоки.

Порошенко підтримав запровадження воєнного стану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції