Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко звернувся до Ради із невідкладною вимогою розірвати головний договір із РФ

Порошенко звернувся до Ради із невідкладною вимогою розірвати головний договір із РФ

Проект зареєстровано під номером 0206.

Президент України подав на розгляд Верховної Ради проект Закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Відповідний документ під номером 0206 опубліковано на парламентському сайті.

Законопроект є невідкладним, тому його вже подано на розгляд керівництвом парламенту. 

Наразі відомо, що Верховна Рада у пленарному режимі працювати цей тиждень, але ця законодавча пропозиція глави держави не розглядалась під час погоджувальної ради. 

Зазначимо, договір між Україною та РФ був ратифікований ВРУ 14 січня 1998 року. У ньому підписанти зобов'язуються дотримуватися територіальної цілісності, поважати суверенітет, зміцнювати добросусідські відносини тощо.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

Відео Життя у воєнний стан: які зміни відчули жителі 10 областей

Будуть забирати квартири, машини, підселяти чужинців. Виїжджати нікуди не можна. Інтернет, де особливо відчутні інформаційні війни, наповнився чутками. Людей лякають, що воєнний стан може стати фактично мародерством. Що ж бачимо в реальному житті? - регіональні кореспонденти ТСН.Тиждень перевіряли на собі. 

Життя у воєнний стан: які зміни відчули жителі 10 областей

Залиште свій коментар

Вибір редакції