Порошенко звільнив церкви від податку на доброчинність

Глава держави підписав документи в присутності представників ВРЦіРО.

Україні необхідна єдина помісна православна церква. На цьому наголосив президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Ради церков та релігійних організацій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Представникам різних конфесій глава держави подякував за молитви за мир і підтримку людей у непрості часи. На зустрічі президент також підписав зміни до Податкового кодексу. Релігійні організації, згідно з документом, більше не платитимуть податку на доброчинство. "Ваше слово, ваші дії, які дозволяють пастві тримати єдність України в непрості часи, дорого коштують. Одним голосом Всеукраїнська рада церков, всі її учасники – говорять сьогодні про єдність України, моляться за Україну", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, у вересні цього року афонські старці відвідали Україну та поговорили з її керівниками про церковну автокефалію. До українського парламенту прибули отці монастиря Кутлумуш.

Релігійні організації звільнили від податку на доброчинність

Нам необхідна єдина українська помісна православна церква - на цьому сьогодні наголосив президент Порошенко під час зустрічі з представниками Ради церков та релігійних організації України. Їм глава держави подякував за молитви за мир і підтримку людей у непрості часи. На зустрічі президент підписав зміни до Податкового кодексу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: