Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко звільнив голову РДА на Одещині через "утворення перешкод інвесторам"

Президент наголосив, що реакція влади у таких випадках буде жорсткою.

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Одещину звільнив очільника Татарбунарської районної державної адміністрації Одеської області Олександра Кривенка.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"Якщо чиновники на місцях дозволяють собі утворювати перешкоди інвесторам на догоду, ми з вами розуміємо, яким інтересам. Впевнений в тому, що реакція влади має бути жорсткою. І ми не маємо затягувати з прийняттям відповідних рішень. Нехай це буде прикладом для всіх, що Україна змінюється, ставлення до інвесторів змінюється", - заявив Порошенко.

За словами президента, у Татарбунарському районі передбачалось ще в грудні минулого року передати в оренду земельну ділянку інвестору під будівництво об’єктів альтернативної енергетики, щоб зробити Одещину чистішою і побудувати сонячну електростанцію.

"Сьогодні, через півроку, підприємство не те що не розпочало будівельні роботи, воно навіть землю в оренду не отримало. А все через те, що голова Татарбунарської райдержадміністрації з невідомих мені причин вважає за можливим не укладати вже півроку відповідну угоду з підприємством, хоча відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації за моїм дорученням було видано", - обурився він.

Зазначимо, подання голови Одеської обласної держаної адміністрації про звільнення голови Татарбунарської райдержадміністрації Порошенко підписав 1 червня.

Нагадаємо, раніше президент звільнив голову комісії, яка затверджує комунальні тарифи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції