Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко звинуватив Путіна у недотриманні свого слова щодо українських політв'язнів

Український омбудсмен не змогла потрапити до заручників.

Президент Росії Володимир Путін не дотримався свого слова щодо доступу уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової до українських заручників та політв'язнів, що утримуються на території Росії.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив президент України Петро Порошенко.

"За останні півтора місяця я двічі дзвонив Путіну і мав дві теми для обговорення. Перша і найважливіша - звільнення заручників. Мені пообіцяли, що безумовно розглянуть і прискорять звільнення, але точно забезпечать доступ уповноваженої з прав людини для того, щоб перевірити умови дотримання", - сказав він.

Порошенко нагадав, що Людмила Денісова два тижні їздила Росією, але доступу до політв'язнів так і не отримала. "Слова Путін не витримав", - констатував президент України.

Петро Порошенко також зазначив що 15 разів погоджував з Путіним режим припинення вогню на Донбасі, але кожного разу бойовики його порушували.

Нагадаємо, 9 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили звільнення ув’язнених громадян обох країн. Після цього Порошенко доручив омбудсмену Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв'язнів, які утримуються в Росії та в окупованих Криму і на Донбасі. 

Людмила Денісова спробувала зустрітися з незаконно ув’язненим Миколою Карп'юком, але до нього її також не пустили. А до цього її не пустили на зустріч із українським політв’язнем Олегом Сенцовим. Потім Денісову не допустили до українського політичного в'язня Романа Сущенка у Москві. 18 червня Денісова провела переговори з російською колегою Тетяною Москальковою у Москві, однак домовленості знову були порушені вже наступного дня.

2 липня Людмила Денісова після безуспішних спроб відвідати утримуваних в російських в'язницях українців повернулася до Києва

ВідеоУкраїнська омбудсмен попросила посла США вплинути на Москву

Омбудсмен Людмила Денісова попросила посла США Марі Йованович вплинути на Москву для того, щоб Росія дозволила відвідати наших бранців, зокрема і кінорежисера Олега Сенцова. Йованович розповіла, що посол США у Москві теж звертався із проханням відвідати бранця. Але відповідь так і не отримав. 

Українська омбудсмен попросила посла США вплинути на Москву

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції