Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко звинуватив РФ у фінансуванні євроскептиків та радикалів

Глава держави вкотре закликав працювати над посиленням санкцій проти агресора. 

Президент України Петро Порошенко заявив про те, що Росія надає фінансову допомогу євроскептикам та крайнім правим силам у низці країн Європейського Союзу.

Під час свого виступу перед представниками української діаспори у Києві глава дежави заявив про те, що євроскептики ставлять під сумнів європейські цінності.

"Очевидним є зростання євроскептичних, крайніх правих сил у низці країн Європейського Союзу. Вони ставлять під сумнів наріжні європейські цінності, без яких Європа не була б Європою. Частина цих ультра отримує фінансову допомогу з боку Російської Федерації. Нехай це іноді будуть символічні, іноді значні гроші, але цей знак дуже виразний", - наводить "Інтерфакс-Україна" цитату Порошенка.

Також він додав, що багато експертів вважають, що міграційна криза у ЄС не обійшлася без Москви.

"Адже Луб'янка ще в радянські часи нашпигувала Близький Схід своєю агентурою", - додав президент України.

На думку Порошенка, за таких умов слід працювати над посиленням санкцій проти РФ та розширенням кола дружніх Україні країн.  

Нагадаємо, раніше представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба заявив про те, що в Парламентській асамблеї Ради Європи є група впливових людей, які хочуть зняти санкції з Росії та повернути її до зали засідань. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції