Порошенко звинуватив Росію у блокуванні створення трибуналу у справі рейсу МН17

Глава держави переконаний, що після анексії Криму механізми у світовій політиці не є ефективними. 

Росія блокує створення Міжнародного трибуналу щодо розслідування терористичної атаки на малайзійський Boeing МН17.

Про це заявив президент Петро Порошенко.

За словами глави держави, які передає прес-служба президента, така позиція РФ свідчить про її причетність до цього злочину. "Росія блокує створення трибуналу, що де-факто є явкою з повинною", - зазначив Порошенко.

При цьому він згадав про нещодавну публікацію міжнародної команди Bellingcat щодо нових доказів причетності Росії до знищення Boeing МН17 в небі над Донбасом у 2014 році.

Він також додав, що після військової агресії Росії проти України можна говорити про неефективність поствоєнних механізмів глобальної безпеки. Свідченням є те, що будь-яка ініціатива, зокрема, про створення Міжнародного трибуналу щодо розслідування терористичної атаки на малайзійський Боїнг МН17, може бути заблокована у Радбезі ООН.

Катастрофа MH17. Інфографіка

Раніше представники слідчої групи з розслідування падіння МН17 заявили, що перейшли до найскладнішої частини справи, коли потрібно встановити винних. Ситуація ускладнюється бойовими діями на місці катастрофи. Слідчим доводиться досліджувати події, які вимагають багато часу для розслідування, але не мають суттєвої ваги для слідства. 

ВідеоГрупа міжнародних розслідувачів назвала ім'я відповідального за перевезення "Бука" на Донбас

Залиште свій коментар