Порошенку передали прапор, який намагалися забрати російські тюремники під час вироку Савченко

Цей прапор до судової зали пронесла Віра Савченко.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко передав Петру Порошенку прапор, який українська делегація розгорнула у приміщенні російського суду під час оголошення вироку українській льотчиці Надії Савченко.

Передача прапора відбулася у Харкові під час офіційного візиту президента.

Цей прапор має цікаву історію, яку розповіла ТСН сестра полоненої льотчиці Віра Савченко. Стяг передали Вірі для Надії активісти під час однієї з акцій на підтримку бранки. Прапор активісти тримали ще під час Революції Гідності, і на ньому є підписи майданівців.

Віра пронесла прапор до зали російського суду, приховавши його під поясом. Вже у суді передала стяг нардепам. І вже після оголошення вироку делегати його розгорнули. Як розповіла сестра Надії, вона була здивована, з якою силою російські тюремники намагались вирвати цей прапор з рук українських депутатів, оскільки цупко його тримали і врешті відвоювали українці.

Напередодні російський суд засудив Надію Савченко до 22 років ув'язнення. До набуття вироком чинності Надію утримуватимуть у СІЗО Новочеркаська. Після цього Савченко має твердий намір відновити сухе голодування. Вирок українці засудили у світі, а українська влада приступає до активних перемовин щодо обміну полоненої. Фейгін пообіцяв, що Савченко не буде сидіти у російській тюрмі.

ВідеоНадія Савченко сьогодні має отримати право на зустріч із рідними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: