Порошенку пророкують політичну смерть і "час Х" вже через три місяці

Дата публікації
Перегляди
3849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенку пророкують політичну смерть і "час Х" вже через три місяці

Порошенко міг погодитись на посаду міністра через тиск на бізнес

Відомий політолог Віктор Небоженко висловив сподівання, що аргументом, який переконав Порошенка погодитися на цю посаду, "були не влада і багатство, а любов до України".

Петро Порошенко у майбутньому зможе позмагатися за посаду прем'єр-міністра, якщо, звісно, йому дадуть розгорнутися на посаді міністра.

Про це ТСН.ua повідомив політолог, голова соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Дадуть – не дадуть, це від нього залежатиме. Чи буде в нього доступ до Януковича. Чи зрозуміє Азаров, що до нього прийшов не друг-рятівник, а людина, яка потім зможе стати прем'єр-міністром", - каже Небоженко.

Політолог сподівається, що останнім аргументом, який переконав Порошенка погодитися на цю посаду, "були не влада і багатство, а любов до України".

У той же час, сам Порошенко, на думку Небоженка, дуже ризикує. Вже за три місяці для нього може наступити "час Х": його або спробують викинути з команди, або навпаки – йому вдасться притягти нових сильних людей, розбавити "донецький розчин" професіоналами і заробити авторитет, каже експерт.

"Від нього будуть чекати не демонстрації великої любові до Азарова, а спроби якихось новацій, реформаторських кроків. Грубо кажучи, те, що не вийшло у Тігіпка, має вийти у Порошенка", - вважає Небоженко.

На думку політолога, президент зрозумів, що одними "донецькими" він не витягне країну з кризи. Саме цим обумовлюється його настирливе чекання позитивної відповіді від Порошенка.

"Призначення Порошенка носить символічний характер – закінчилася ера монополії "донецьких" у всіх сферах. Це означає, що слід за Порошенком хтось ще прийде ззовні. І тоді буде нормальна, загальнонаціональна команда", - оптимістично зазначає політолог.

У той же час народний депутат Олесь Доній натякнув, що на згоду Порошенка очолити Мінекономіки міг вплинути тиск на його бізнес.

"Нинішня влада, у якої немає жодних моральних бар'єрів, надає колосальний тиск на бізнес-структури і, відповідно, кожен бізнесмен надзвичайно вразливий. Невідомо, що відбувалося і який тиск чинився на Порошенка, чому він змушений був прийняти це рішення. Але те, що тиск виявляється на весь бізнес, від великого до малого по всій країні, це факт", - сказав Доній, пише "ЛігаБізнесІнформ".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація