Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портнов, Гройсман та інші. Коломойський розповів про розмови та зустрічі з політиками після приїзду

З Аваковим бізнесмен зустрівся як зі "старим другом", а з Луценком поговорив телефоном.

Бізнесмен Ігор Коломойський після приїзду до України розповів журналістам про розмови з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, очільником МВС Арсеном Аваковим, Генпрокурором Юрієм Луценком та екс-заступника голови АП часів Януковича Андрієм Портновим.

Цим він поділився у великому інтерв'ю журналістам "Української правди".

"Мигикання" Гройсмана

З прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом Коломойський розмовляв телефоном. За словами бізнесмена – про закон щодо ринку електроенергії, який набирає чинності 1 липня, і що він тепер не буде регулюватися державою.

За його словами, закон постійно відкладали, а тепер вирішили запустити нібито для того, аби подивитися, як нова влада буде боротися з цінами. Вони, як запевняє Коломойський, можуть зрости у скільки завгодно разів, адже "Антимонопольного в нас немає. Там 50% від Арсенія Петровича і 50% від товариша Олексія Філатова, який в адміністрації працював".

"Але у нас не заборонений монополізм. У нас в країні заборонено порушувати антимонопольне законодавство", - додав Коломойський. "Тому якщо хтось визнаний монополістом, то держава повинна регулювати цей ринок, ціни", - пояснив він. У новому ж законі, за його словами, "було все чітко продумано, що ніякого регулювання не буде". "Раз регуляція держави, то скаржитися нікуди. Антимонопольного немає, регуляції немає, НКРЕ цим не займається", - вважає бізнесмен.

У відповідь на це Гройсман "мугикав", поділився Коломойський. "Сказав, що він не допустить і знайде безліч моментів, як це загальмувати. Треба подавати від уряду законопроект про перенесення хоча б, щоб потім розібратися з антимонопольним, як у нас склалася така ситуація", - передав бізнесмен слова прем'єра.

"Зустріч старих друзів" з Аваковим

З міністром внутрішніх справ бізнесмен зустрілися – як "старі друзі". За його словами, їхнє товаришування – це "бойова співдружність", а з Аваковим особисто він не був знайомий до 2014 року, доки той не став міністром, а Коломойський – головою ОДА.

Як запевняє – у бізнесі вони ніколи не перетиналися, не перетинаються зараз і не будуть найближчим часом, особливо доки він обіймає свою посаду.

"У нас навіть немає ніяких наміток. Ні бізнес-ідей, які б на сьогоднішній день могли б нас об'єднати. Навіть теоретично", - сказав Коломойський.

Допомога Портнова

З Портновим Коломойський кавував – той "у дечому" допомагає бізнесмену, а встигли обговорити вони "одне юридичне питання, пов'язане з закордонними процесами". Юридичну допомогу Портнов надає йому вже майже 20 років.

"Думаю, сьогодні це фахівець №1 по тому, як відбиватися від необґрунтованих і придуманих звинувачень", - вважає Коломойський.

Він додав, що морально на його боці та подекуди підтримує у тому, що він робить стосовно Порошенка – йдеться про його наміри подавати заяви до НАБУ і ДБР про нібито скоєні злочини Петром Порошенко і людьми з його оточення. Втім медійним супроводом йому не допомагає.

Розмова з Луценком

З Генпрокрором Юрієм Луценком Коломойський також говорив телефоном. Справи у нього, за словами бізнесмена, йдуть нормально, а до зустрічі із Зеленським той поставився з гумором.

Коломойський спростував чутки, що свого часу він нібито думав допомогти Луценко створити політичний проект, аби посварити його з Порошенко.  "Луценко в політиці, я думаю, навіть раніше, ніж Порошенко в ній був", - додав бізнесмен.

"Він талановита людина. Він оратор, трибун, він брав участь в революціях, він сидів, політкаторжанин", - заявив Коломойський і додав, що навряд чи може тут ще чимось допомогти.

Раніше бізнесмен Ігор Коломойський дав велике інтерв’ю розслідувачам із програми "Наші гроші". Розмова розбита на дві частини. У першій один із екс-власників націоналізованого "ПриватБанку" розповів те, чому боротиметься із державою за контроль над фінансовою установою, як відсвяткував перемогу Володимира Зеленського на виборах президента, а також про відносини із Петром Порошенком, Андрієм Портновим. Коломойський вважає, що на Донбасі триває громадянський конфлікт за сприяння Росії, а компенсація за "ПриватБанк" може бути виплачена не одразу. Головне з його інтерв'ю зібрав ТСН.ua.

Відео Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Залиште свій коментар

Вибір редакції