Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портнов може розплатитися адвокатською ліцензією за погрози прокурору "в***ати в тупий собачий рот"

Ображеним посадовцем часів Януковича правоохоронець подав скаргу.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатів Київської області отримала скаргу на одного з керівників Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова. Документи подав прокурор Генеральної прокуратури України Олександр Божко, повідомляє Радіо Свобода.

Працівник органу державного обвинувачення пояснив, що проти нього "з метою перешкоди виконанню службових обов’язків" були вчинені дії, котрі є "реальною загрозою незалежності органів прокуратури в цілому". Божко послався на повідомлення в месенджері, справжність котрих Портнов згодом підтвердив на своєму інтернет-ресурсі.

Фотогалерея Погрожував зґвалтувати "в рот": ЗМІ оприлюднили листування Портнова з прокурорами, які вели проти нього справи (14 фото)

"На даний час встановлені факти, які свідчать про вчинення адвокатом Портновим дисциплінарних проступків, а саме порушення ним присяги адвоката України, систематичного й грубого порушення ним правил адвокатської етики, що підриває авторитет адвокатури України, які є обґрунтованими підставами для накладення на Портнова дисциплінарного стягнення у вигляді позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю", – зазначено в скарзі прокурора.

Божко зазначає, що поведінка Портнова є не лише погрозами і тиском супроти нього, але й закликом до вчинення аналогічних дій, а безкарність означатиме припустимість такої манери поведінки. Про реакцію комісії адвокатів поки що інформації немає. Не коментував скаргу проти себе і сам Портнов.

Відео Ексдепутатка Чорновол запитала у Труби, чому ДБР не відкриває проваджень проти Портнова

Справа про вбивство 5-річного Кирила Тлявова на фінальному етапі. Однак досі не знайшли зброю, якою застрелили дитину. Про це на брифінгу заявив директор ДБР Роман Труба. Також розповів про низку гучних справ, які веде його відомство. Зокрема, кейс Сергія Пашинського. Зазначив, що коли розслідування вела Генпрокуратура, то чоловік, якому екснардеп прострелив ногу, навіть не значився потерпілим.    

Ексдепутатка Чорновол запитала у Труби, чому ДБР не відкриває проваджень проти Портнова

Залиште свій коментар

Вибір редакції