Портнов повідомив про закриття однієї з кримінальних справ проти Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Справа стосувалася "державної зради" через введення воєнного стану.

Генеральна прокуратура України закрила одну з кримінальних справи проти колишнього президента України Петра Порошенка.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який подавав заяву про злочин.

За його словами, справа стосувалася захоплення українських моряків у полон біля Керченської протоки. На думку Портнова, Порошенко після цього запровадив воєнний стан, щоб зберегти владу. Чиновник часів Януковича вважає, що таким чином експрезидент вчинив державну зраду.

Портнов пообіцяв оскаржити це рішення в суді.

Уважаемые друзья, сегодня Луценко, в нарушение УПК закрыл одно из уголовных производств следователей ГБР о...

Опубліковано Андреєм Портновим Середа, 17 липня 2019 р.

Нагадаємо, прізвище експрезидента Петра Порошенка фігурує в восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Про це повідомив очільники цієї структури Роман Труба. Він не каже, про які справи йдеться, але журналісти припускають, що справи можуть стосуватися схеми "Роттердам+", корупції в енергетиці, обставин змін власників суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському", телеканалу "Прямий" тощо. Сам політик вважає появу таких проваджень передвиборчою кампанією до Верховної Ради.

17 липня ДБР викликало Порошенка на допит. Справа стосується заводу "Кузня на Рибальському", а саме можливого ухилення від сплати податків чи відмивання доходів під час купівлі-продажу. 

ВідеоПорошенко проігнорував допит у Державному бюро розслідувань

Там його чекали сьогодні вранці. Слідчі хотіли допитати його у справі про продаж заводу "Кузня на Рибальському". ДБР підозрює, що під час купівлі-продажу було ухиляння від сплати податків. Керівник ДБР Роман Труба запевняє, що Порошенка повторно викличуть після 21 липня і сподівається, що він таки з'явиться до слідчих.  

Порошенко проігнорував допит у Державному бюро розслідувань

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції