Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порушувати чи не порушувати. У телеграмі Порошенка з’явилось опитування щодо дебатів

Відповіді від президента особисто поки не надходило.

На телеграм-каналі президента України Петра Порошенка з’явилось опитування щодо участі у теледебатах.

У дописі цитується фрагмент "Закону про вибори президента України" - “Теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі". І дані два варіанти відповіді “Чинив би законно” чи “Порушив би закон”. Також наголошується, що питання риторичне.

Опитування у телеграмі Порошенка
t.me/PresidentPoroshenko

Вочевидь це реакція на виклик з боку опонента Володимира Зеленського провести відкриті дебати привселюдно на стадіоні “Олімпійський”. Проте незрозуміло, що саме президент вважає незаконним, адже терміни самих дебатів опонент не визначав, а лише закликав дати відповідь за 24 години. Крім того закон не визначає місце проведення дебатів, а прямий ефір можна налаштувати з будь-якої локації.

Нагадаємо, кандидат в президенти України Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на публічні дебати на стадіоні “Олімпійський”. У спорткомплексі зазначили, що ані заявок, ані домовленостей щодо цього заходу не мають. У БПП заявили, що Порошенко на стадіоні дебатувати не збирається, але радо зустрінеться у телестудії. Сам президент особисто поки не відреагував.

Володимир Зеленський іде на дебати!

Володимир Зеленський іде на дебати!

Опубліковано Команда Зеленського Середа, 3 квітня 2019 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції