Дивіться фото чвар нардепів. 

9 лютого у сесійній залі Верховної ради виникла бійка між двома народними депутатами від фракції БПП – Іваном Мельничуком та Сергієм Лещенком.

Сутичка сталася через пост Лещенка у соціальній Мережі Facebook. 8 лютого він написав, що низка нардепів від БПП за наказом з Банкової не прийшли на засідання комітету з протидії корупції, аби зірвати кворум.

Сьогодні, 9 лютого, Мельничук із іншими нардепами підійшли до Лещенка, аби з'ясувати стосунки. Саме тоді між ними і виникла сутичка – Лещенко залишився із розірваним піджаком, а Мельничук отримав удар у голову.

Спікер парламенту Андрій Парубій порадив регламентному комітету розібратися із бійкою. Її учасники, своєю чергою, почали звинувачувати один одного.

Лещенко заявив, що у політика закінчилися аргументи, тому він вдався до сили.

"Сьогодні під час ранкового засідання до мене підійшов народний депутат від БПП на прізвище Мельничук, це наближена особа до Порошенка і почав з'ясовувати стосунки, коли закінчувалися аргументи - він почав намагатися проявити якусь фізичну силу, але йому це не вдалося, постраждав піджак. Напевно, людині не довелося отримати достатньо освіти щоб зрозуміти,  що питання вирішуються шляхом дискусії", - наголосив він.

Опонент Лещенка, своєю чергою, звинуватив його у брехні.

"На жаль, в нашому парламенті з вуст парламентаря, який виявився ображеним зараз, порваним і потерпілим, який виступає на всю Україну, пролунала цинічна брехня. Він цим займається цим уже декілька років", - сказав Мельничук. 

Залиште свій коментар