Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посадовець МЗС Кулеба розповів про пожежу у його квартирі в центрі Києва

Дмитро Кулеба поділився подробицями інциденту.

Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, квартира якого згоріла майже місяць тому, розповів подробиці інциденту, йдеться у "Світському житті".

Майже два тижні тому у центрі Києва на вулиці Михайлівській сталася пожежа. Серед "погорільців" будинку опинився й Кулеба.

Багато говорили про те, що квартиру підпалили тому, що дружина посла Євгенія Кулеба є активним борцем за сквер Небесної сотні, який прилягає до цього будинку. Подейкували, що саме цей сквер був проданий ще за Черновецького. На цій ділянці мали поставити будинок, який так і не побудували. Але ділянка місту не повернута. Хоча нинішній мер міста Віталій Кличко обіцяв. Коли ж почалася чергова справа, квартира Кулеби згоріла.

"Це одна з теорій слідства. Те що забудовник захотів таким чином, по-перше, помститися за сквер, а, по-друге, звільнити собі таку нову ділянку для забудови. Звичайно, що це зараз у роботі", - розповіла Євгенія Клуеба.

"Слідство однозначно каже, що це підпал. Підпал відбувся, є три версії: або підпал відбувся, спрямований проти офісів, які розташовані на першому поверсі будинку, або він спрямований проти будинку загалом, тому що там живемо не лише ми, а в принципі ключові активісти, які боряться за сквер", - додав Дмитро Кулеба.

Посол також додав, що поки у квартирі триває ремонт, вони з дружиною та двома маленькими дітьми мешкають у його батьків.

"В прийми слава богу не довелося йти. Хоча я дуже поважаю і гарно ставлюся до батьків дружини", - пояснив Кулеба.

Залиште свій коментар

Вибір редакції