"Пошкодують про скоєне так, як ніколи раніше не шкодували": Путін пригрозив відповіддю тим, хто перетне "червону межу"

"Пошкодують про скоєне так, як ніколи раніше не шкодували": Путін пригрозив відповіддю тим, хто перетне "червону межу"

Associated Press

"Червону межу" в стосунках інших країн з Росією Москва буде визначати сама в кожному конкретному випадку, сказав Путін.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "недружні акції" Заходу щодо Росії не припиняються, і пригрозив відповіддю тим, хто перетне "червону межу", яку Москва буде визначати самостійно в кожному конкретному випадку.

Про це Путін заявив під час щорічного послання до Федеральних зборів 21 квітня.

Так, Путін назвав новим видом спорту спроби "чіпляти" Росію і запевнив, що мовляв РФ поводиться "надзвичайно скромно, часто не відповідає на недружні акції".

"Ми дійсно хочемо мати дружні відносини з усіма учасниками міжнародного спілкування, зокрема, і з тими, з ким відносини останнім часом м'яко кажучи не складаються. Ми дійсно не хочемо спалювати мости, але якщо хтось сприймає наші добрі наміри як байдужість або слабкість і сам має намір підірвати ці мости, повинен знати, що відповідь Росії буде швидкою, асиметричною і жорсткою", - заявив Путін. 

Крім того, Путін попередив, що організатори будь-яких провокацій проти РФ "пошкодують про скоєне так, як ніколи раніше не шкодували".

"Сподіваюся, нікому не прийде в голову перейти у відносинах з Росією "червону межу", а де вона буде проходити - ми будемо визначати в кожному конкретному випадку самі", - заявив він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 20 квітня запропонував президенту Росії Володимиру Путіну провести переговори, які можуть відбутися і на Донбасі.

Утім, заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ РФ Володимир Джабаров заявив, що така ініціатива не має жодного сенсу. На думку Джабарова, заява президента України Володимира Зеленського - це слова "хорошого актора". Традиційно російський представник звинуватив українську владу в загостренні конфлікту на Донбасі, і заявив, що Росія буцімто не є стороною конфлікту, а окуповані території "з великою натяжкою можна назвати українськими".

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас
Наступна публікація