Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посли G7 нагадали українським політикам, щоб слова варто підкріпляти діями

Вони і надалі надаватимуть підтримку сильному, єдиному, орієнтованому на реформи уряду.

Посли Великої сімки виступили з заявою на підтримку  проголошених Кабміном базових цілей і принципів державної політики.

Текст заяви зокрема наводить сайт посольства Японії в Україні, - пише "Українська правда".

"Посли вітають оголошені Кабінетом Міністрів основні цілі та принципи державної політики, зокрема, щодо нульової терпимості до політичного втручання і корупції" - йдеться у заяві.

В той же час посли наголосили, що слова мають бути підкріплені справами.

"Проте, ми вважаємо, багато що ще належить зробити, щоб реалізувати ці принципи. Слова повинні бути переведені в конкретні дії", - заявили в G7.

Посли заявили про свою підтримку України у проведенні реформ і про готовність працювати разом і надалі на благо українського народу. Водночас вони закликали до єдності всі політичні інституції України.

"Посли G7 надалі надаватимуть підтримку сильному, єдиному, орієнтованому на реформи уряду. Ми закликаємо всі політичні інститути України - уряд, адміністрацію президента і Верховну раду - працювати разом.

Нагадаємо, що раніше посли країн G7 відвідали президента України Петра Порошенка. На розмову дипломатів скликав глава держави.

Темою зустрічі була ситуація довкола відставки міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса. Посли висловили підтримку позиції цього посадовця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції