Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посли G7 закликали Україну негайно ухвалити пенсійну реформу

Вони наголосили на відповідальності усіх нардепів за схвалення та впровадження цих змін.

Посли "Великої сімки" висловилися на підтримку пенсійної реформи в Україні та закликали Раду ухвалити її без затримок.

Про це йдеться у відповідній заяві.

"Ми, посли "Великої сімки", хотіли б висловити нашу рішучу підтримку плану пенсійної реформи, запропонованого українським урядом, і ми закликаємо Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство на своєму пленарному засіданні наступного тижня", - наголошено у заяві.

Посли зауважили, що наразі пенсіонери становлять понад чверть населення України, тим часом середній розмір пенсій є надзвичайно низьким. При цьому витрати на пенсії в Україні є одними з найвищих в Європі (11% ВВП).

У G7 кажуть, що це свідчить про необхідність швидко ухвалити пенсійну реформу.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, який розробили у Мінсоцполітики. Раніше повідомлялося, що через чотири місяці, від 1 жовтня, уряд запланував провести в Україні осучаснення пенсій, зокрема, і їхнє підвищення.

Якщо реформа відбудеться, то майже 6 мільйонів пенсіонерів отримуватимуть щомісяця на тисячу гривень більше. Новий закон також розширить перелік професій із правом пільгового виходу на пенсію. А пенсіонери, які працюють, не платитимуть зайвих податків.

Глава уряду запевнив, що проект реформи вже узгоджено з роботодавцями і профспілками. "Ще раз заслухаємо саму реформу. Заслухаємо думки парламентарів для того, щоб ухвалити, я вважаю, цю фундаментальну, історичну реформу в інтересах українських пенсіонерів і працюючих громадян. З 1 жовтня це буде нова пенсійна система, пенсії у людей будуть підвищені", - пообіцяв Гройсман. 

Відео Уряд направив до ВР проект пенсійної реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції