Посли країн G7 нагадали Раді про обов'язки і порадили ухвалити бюджет і Податкову реформу

Дипломати підтримали запропонований урядом проект документу. 

Посли країн-членів "Великої сімки" (G7) закликали нардепів Верховної  Ради на поточному пленарному тижні ухвалити проект державного бюджету на 2016 рік та зміни у Податковий кодекс.

Представники G7 закликають українських парламентарів виконувати зобов'язання, надані Міжнародному валютному фонду.

"Посли країн-членів G7 закликають депутатів Верховної Ради України підтримати пакет, запропонований урядом. Реформи, за якими Україна взяла на себе зобов'язання відповідно до програми її співпраці з МВФ, стануть вирішальним чинником відновлення економічної стабільності і повернення України на шлях до зростання і процвітанню. Ми закликаємо депутатів Верховної Ради України до чіткого виконання своїх повноважень, щоб не ставити під загрозу цю програму ", - йдеться у спільній заяві послів, яку цитує "Інтерфакс-Україна".

Дипломати сподіваються, що вказані документи будуть ухвалені до кінця поточного пленарного тижня, тобто до 25 грудня.

Посли висловили думку, що прийняття збалансованого з фіскальної точки зору бюджету "життєво важливо для оздоровлення української економіки та стабільності, а також для подальшого надання фінансової підтримки міжнародними партнерами України".

Нагадаємо, раніше у МВФ пригрозили припиненням фінансування, якщо Рада не узгодить бюджет-2016

У минулу п'ятницю, 11 грудня, уряд вніс до Верховної Ради проект державного бюджету на 2016 рік. Очільник Кабміну Арсеній Яценюк запевнив, що готовий до повного компромісу з депутатами щодо поданих проектів бюджету і Податкового кодексу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: