Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посли "Великої сімки" закликали Порошенка плавно передати владу

Посли "Великої сімки" закликали Порошенка плавно передати владу

Це дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ.

Посли країн G7 під час зустрічі із чинним президентом України Петром Порошенком закликали його плавно передати владу своєму наступнику.

Про це йдеться у повідомленні французького головування у Twitter Групи підтримки України.

Плавне передавання влади, переконані посли G7, дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ.

Під час зустріч з Порошенком дипломати країн "Великої сімки" - Сполучених Штатів, Великої Британії, Канади, Франції, Італії, Німеччини та Японії - обговорили прогрес, здійснений у сфері реформ за його президентства. Вони привітали його досягнення і обмінялися з ним думками щодо поступу, який мусить бути забезпечений у подальшому, йдеться у повідомлення.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Відео ВРУ у четвер обере остаточну дату інавгурації новообраного президента

Депутати запропонували одразу 6 постанов із цього приводу. Їх усі схвалив регламентний комітет, а остаточну дату мають обрати завтра в сесійній залі шляхом голосування. Одна з постанов навіть передбачає інавгурацію в два етапи - у парламенті та на стадіоні.  

ВРУ у четвер обере остаточну дату інавгурації новообраного президента

Відео Президентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Через тиждень після завершення другого туру президентських виборів в Україні переможець задумався про розпуск парламенту, однак конкуренти вже підготували йому сюрпризи. А деякі передвиборчі обіцянки вже здаються тепер непідйомними. Як минув цей тиждень після виборів – у сюжеті.

Президентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Залиште свій коментар

Вибір редакції