Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Послідовно і жорстко: Клімкін відреагував на чергові санкції США проти Росії

Після Кримської декларації послідували кримські санкції, - написав український посадовець.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав у Твітері, що вважає нові санкції США проти РФ “послідовними та жорсткими”.

"Після Кримської декларації послідували кримські санкції. Саме так. Послідовно і жорстко, словом і ділом", – підкреслив він.

ВідеоКілька нардепів виголосили жартівливо-образливе звернення до Путіна у відповідь на санкції проти них

У відповідь на запровадження санкцій проти себе Росією, кілька нардепів від президентської фракції вдалися до театралізованої відповіді. Позичили на кіностудії Довженка деталі історичних костюмів та відтворили в президії Ради сюжет відомої картини Рєпіна "Козаки пишуть листа турецькому султану". Згодом, із трибуни затійники виголосили звернення до Путіна, узявши за основу зміст того самого лайливого листа запорізьких козаків. 

Кілька нардепів виголосили жартівливо-образливе звернення до Путіна у відповідь на санкції проти них

Нагадаємо, що 8 листопада Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США офіційно оголосив про запровадження нових обмежень проти Росії через ситуацію навколо окупованого Криму та Донбасу, зокрема, до санкційного списку потрапили троє фізичних осіб та дев'ять підприємств.

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти Росії, запроваджені через ситуацію в Україні. Пояснюючи своє рішення, Трамп зазначив, що дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи анексію Криму та застосування збройної сили в Україні, "продовжують створювати нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів". 

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США через ситуацію в Україні було введено 6 березня 2014 року. Воно є підставою для подальших дій виконавчої гілки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції