Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол Франції в Україні ошелешила знанням української мови

Дипломат тривалий час потай навчалася, аби виголошувати промови перед українцями.

Посол Франції Ізабель Дюмон заговорила українською. Вона бере уроки мови не лише у викладачів, а й у власного водія, і шокує присутніх на офіційних зібраннях українськими реченнями з французьким акцентом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Українська – це дуже тяжко для мене, але я хочу вивчити", - зізнається дипломат. Вона вважає це знаком поваги до України та її людей. На допомогу їй приходять знання з російської, котру Дюмон вивчала ще в школі. Тепер у її кабінеті – українські газети і зошити. Найскладніше їй дається не граматика, а відмінки.

Відео"Це знак поваги": посол Франції розповіла, як вчиться розмовляти українською

Ізабель Дюмон бере уроки мови не лише у викладачів, а й у власного водія під час поїздок. В Україні вона уже третій рік, але говорити українською на офіційних зустрічах почала лише нещодавно. Найскладніше їй дається не граматика, а відмінки.

"Це знак поваги": посол Франції розповіла, як вчиться розмовляти українською

В Україні Ізабель уже третій рік, але говорити українською на офіційних зустрічах почала лише нещодавно. Допоміг їй у цьому водій, котрий не лише возить, але й спілкується та виправляє помилки посла. Дорогою на офіційні заходи вона промовляє свою промову в авто, а водій допомагає зробити вимову правильнішою.

Зазвичай дипломати змінюють адресу щотри роки, але Ізабель подовжили термін іще на 12 місяців. За цей рік вона хоче краще опанувати мову та користуватися нею на побутовому рівні.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції