Пані посол Німеччини відповіла, чи отримає Україна "Гепарди" та "Мардери"

Дата публікації
Перегляди
35к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пані посол Німеччини відповіла, чи отримає Україна "Гепарди" та "Мардери"

Фото: ТСН.ua

Пані посол Німеччини Анка Фельдгузен сказала, що ФРН готова передати Україні важке озброєння, зокрема самохідні установки "Гепард".

Проте щодо постачань бронетранспортерів "Мардер", то дипломатка запевнила, що ця техніка в Німеччині вже не використовується та потребує ремонту.

Про це Фельдгузен розповіла у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах 28 травня.

"Є два аспекти. Можна їх ("Гепарди" – ред.) купити напряму у виробника, але треба, щоб уряд дав дозвіл. Я думаю, що зараз процес вже пішов. Вони (постачання) вже схвалені", – сказала пані посол Німеччини.

Вона також висловила думку, що в Берліні не гальмується рішення про передавання Україні "Мардерів", а річ зовсім в іншому.

"Ті "Мардери" стоять на стоянці вже 10 років, вони неспроможні воювати. Їх спочатку треба відремонтувати, а вже потім передавати. Я деталей не знаю, але наше рішення було остаточним – ми передамо важке озброєння. Я думаю, що це буде", – заявила Фельдгузен.

Нагадаємо, ще на початку травня Україна пропонувала Німеччині затвердити лендліз, щоб швидко отримати 88 танків "Леопард", 100 БМП "Мардер", самохідні гаубиці та багато іншого.

У момент удару в підвалі ховалися люди: росіяни розбомбили кінотеатр у Лисичанську

У момент удару в підвалі ховалися люди: росіяни розбомбили кінотеатр у Лисичанську

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація