Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол США закликала звільнити очільника САП Холодницького

Каже, що він втратив довіру в боротьбі з корупцією.

5 березня посол США в Україні Марі Йованович закликала українську владу звільнити очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це вона сказала у Києві під час інформаційного марафону "Діалоги в часі" з нагоди п`ятої річниці роботи Українського кризового медіа-центру, передає УНІАН.

За її словами, він втратив довіру в боротьбі з корупцією. "Для того, аби забезпечити цілісність антикорупційних установ, керівник САП має бути замінений. Жодна особа, яка була помічена в інструктуванні підозрюваних щодо того, як уникнути обвинувачення у корупції, не може мати довіри у веденні тих же самих справ", - наголосила Йованович.

Вона додала, що необхідно провести розслідування стосовно осіб, які причетні до корупції. Вони мають постати перед судом, і в разі доведення провини – "опинитись у в`язниці".

Дипломат наголосила, що усі елементи антикорупційної системи мають працювати ефективно, аби покарати корупціонерів.

ВідеоХолодницький прокоментував відкриття справи проти нього через "розмову п’яних СБівців"

Керівник САП Назар Холодницький заявив про те що справу про хабарництво проти нього відкрили нібито базуючись на розмові двох п’яних працівників СБУ, які у таксі говорили про те, що він взяв хабар. Справа була закрита через те, що вказаних "СБівців" не вдалося ідентифікувати та знайти.

Холодницький прокоментував відкриття справи проти нього через "розмову п’яних СБівців"

Нагадаємо, 30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Майже через півроку, 26 липня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника САП.

У посольстві США в Україні та "Transparency International" закликали Холодницького добровільно піти у відставку заради збереження репутації своєї установи. 

У підсумку генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про винесення догани керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Справу закрили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції